Doom androidra?

Figyelt kérdés

Helló! Kellene egy kis segítség.

Ugye a doom (ID) nevű játék van adroidra.

Ezek úgy működnek a play áruházban hogy portolt játék egy-egy episodója van. De ha meg van az eredeti játék akkor a .wad fájlokat csak át kell másolni a telefonra. Meg is van az összes régi fajta "3D-s" doom pc-re.

Megvásároltam a doom gles nevű portolt alkalmazást a play áruházból. Minden wad fájlt a leírás szerint át másoltam a mappájába. A játék fel is ismeri de kidob kezdéskor. Írtam a fejlesztőnek de úgy mond le vagyok szarva. 5.dik napja nem válaszol nekem. Nem akarom annyiba hagyni hamár pénzt adtam ezért is minimum valahogy telefonon is ki akarok játszani a doom-jaimat. (doom1,2,tnt,plutonia,meg még van egy csak nem emlékszem hirtelen. Ezek mind hivatalos verziók.) A doom gles alkalmazás szerint az említett játékok támogatottak.

Találtam még egy ilyen portolt doom alkalmazást az interneten a doom tuch-ot. Ez valószínűleg nem támogatja az android verziómat (Jelly bean) mert már az alap demo doomjánál sajnos le áll. Gondolom olyan régi. Ezt doom touch-ot a play áruházban pl nem is találtam. De még ez is felismeri a wad fájlaimat de csak 3 másodpercig élvezhetem mert az alap játékhoz hasolnóan a doom touch alkalmazás sajnos leállt. Na szóval ilyen ehhez hasolnló alkalmazások kellenének nekem. Bármilyen formában. Akár privátban is linkelhettek ha ismertek és nem playáruházas. Előre is köszi a segítséget és hogy elolvastad!



2014. júl. 28. 19:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Na sikerűlt megoldanom! :)

Sok óra böngészés után megtaláltam ezt a nagy, játék kalaszikus sorozatát!

Ez már nem áll le és tökéletesen működik. Telejesen portolt. Minden olyan mint az eredetiben! :)

Akit érdekelne az jelezen nekem valahogy!

Egy 30MB- RAR fájlban töltöttem le ami tartalmazza az alapjátékot, a doom 2.dik részét,a pulutóniát és a tnt dlc-ket is!

2014. júl. 29. 03:23
 2/2 anonim válasza:
D-Touch-al könnyebb, ott csak a mappájába kell betenni és kész, de fizetős
2015. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!