Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek itt Alcatel...

Van valakinek itt Alcatel idol mini-je?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megvenni. Még soha nem volt Alcatel márkájú mobilom.
2014. júl. 28. 21:28
 1/1 anonim válasza:

Én is nagyon kételkedtem, hogy vajon jó vétel lesz-e. Többek közt azért, mert a teszteken keményen kritizálták a memóriáját.

Most lesz 4 hónapja, hogy megvan és kellemesen csalódtam. Először is azért, mert az enyémen 1 GB-os szabad hely volt nem 500 MB.. Nekem a memóriakártyás verzió van meg, ami szerintem sokkal jobb a két SIM-esnél, mert ahogy betettem a MicroSD kártyámat azonnal arra mentett minden fájlt és nem volt gondom memóriahiánnyal. A kamerája tényleg kicsit gyengébb pl a Samsung telómhoz képest. Néha lefagy, de eddig még nem kerültem olyan helyzetbe hogy ezért kelljen szervizbe vinnem. Az aksija sokat bír, a menüje tetszik, kellemes rajta a netezés. Én nagyon megszerettem, ezért csak javasolni tudom.

2014. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!