Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki megbánta a windows...

Van aki megbánta a windows phonet? Miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 21:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
54%
A WP az 1 jól optimalizált megbízható rendszer! Miért bánná meg akárki is?
2014. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
70%
Én, de Lumia 800-ról volt szó, ami ugye nem mai modell, és az "egypontnullás" MS termék WP7 futott rajta. Azóta is szemmel követem a rendszer fejlődését, 8.1-gyel elég szépen javult, egyedül az egyszerre (=szimultán, egyazon időpillanatban) rezgés és csörgés képessége hiányzik számomra, ez volt az, ami anno is leginkább mellbe vágott a WP7-nél.
2014. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Zakathol ***** válasza:
33%

Bánni nem bántam meg, mert a 625-ösömet a cég biztosítja, de ha pénzt adtam volna érte akkor sírva kötöm fel magam.

1. Csúnya. De nem azért mert csempe és minimál stílus, hanem azért mert a stílus is kiforratlan, csúnya, igénytelen. Az egész grafikus felület olyan hatást kelt, mintha valami gyerekeknek szánt design lenne.

2. Akad. Akárki akármit mond, a WP alá is kell vas. A 625-ösömön egy képernyő elforgatás is laggol, aki nem hiszi, tegyen mellé egy Androidos csúcskészüléket vagy egy iOS eszközt.

3. A használható alkalmazások mind 3rd party megoldások. Instagram nincs WP-re hivatalos, a hivatalos Facebook alkalmazás egy fos, ahhoz is 3rd partyt kell venni. Dropbox szintén nincs hivatalos, a Viber lassú mint a halál, Skype-on pedig nem lehet bejelentkezni a régi Skype-fiókokba (ahol még nem microsoft fiók volt, hanem sima felhasználónév/jelszó páros) - vagy legalábbis nem jöttem még rá, hogy kell.

4. Ez lehet csak az én készülékem sajátja, de a képernyő háttérvilágítás kifejezetten szar. A telefon aljánál a képernyő alsó megvilágítása nem egyenlegetesen oszlik el a látható részen. Gyakorlatilag látod ahogy bevilágít 3 led. Nincs megfelelően elszórva a fényük.


Így hirtelen ennyi, de van még asszem'. :D

2014. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
49%
Nekem noki lumia 930-am van és semmi bajom vele(bár igaz ez már a felsőkategória)
2014. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
29%

Nekem volt 520-as hajlított szappantartó lumiám.

Azt nagyon megbántam, szerencsére túl adtam rajta.

Akkor megfogadtam wp-t többet soha!

2014. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Légyszi irjatok indokot is hogy miért! (tudni szeretném mi előtt állok telefon vásárlás előtt)
2014. júl. 28. 22:50
 7/54 anonim ***** válasza:
29%

Hát miért is :)

Az 520 hibái:

Nincs vaku,eq,előlapi kamera,hajlított nagyon gagyi minőségű műanyag és forma terv.

Szoftver:tele idegesítő dolgokkal amit naphosszat lehetne mesélni.

2014. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
34%

attól függ, miről vált az ember. iPhone után eléggé megbánható a dolog. talán meg egy hasonló kategóriás androidos telefonnál is, bár ebben már kételkedek.

nem rossz rendszer, megszoktam már, de arra rájöttem, hogy nekem mindenképp az iOS a rendszerem.

2014. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:

"Skype-on pedig nem lehet bejelentkezni a régi Skype-fiókokba (ahol még nem microsoft fiók volt, hanem sima felhasználónév/jelszó páros) - vagy legalábbis nem jöttem még rá, hogy kell. "

A hagyományos skype fiókot összekötheted a microsoft fiókoddal.

2014. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
Nekem 520am van es tökéletes nemtudom hogy a felettem kommentelonek milyen selejtett sikerult kifogni de nekem lefagyni sose fagyott le es akadni sem akadt meg be de valóban keves rá az alkalmazás és elegge gyerekes a kezelőfelület
2014. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!