Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik érné meg...

Szerintetek melyik érné meg jobban? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek az érné meg jobban, ha lenne egy iPhone 4s 16GB-om meg egy iPad mini 32GB Wifi-m, vagy egy iPhone 5s 32GB-om? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 28. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni.

Ha csak menőzni, hogy "Na ki a fszagyerek, kinek van apple telója"


Akkor igazából tökmind1.


Bár, a kérdésed alapján, neked amúgy is mindegy..egy dolgot ígérj meg, sok sok képet csinálsz majd magadról a tükörben, és töltöd fel azonnal facebookra.

2014. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszodat kedves válaszoló. Nem menőzni akarok vele, hanem mert nem szeretem az androidot. Te meg biztos, hogy egy nagyon inteligens ember lehetsz, hogy tudod, hogy miért veszek mit.
2014. aug. 23. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, köszönöm a dicséretet!

Voltaképp értelmesnek tartom magam, bizonyos témákban legalábbis..


Vegyük akkor a kérdésedet:

Egy árva szót nem írtál arról, hogy mire is szeretnéd használni, ergo.. mindenki a maga kis álomvilágában dönti el, hogy neked most éppen üzleti célokra..pr, marketing célok, telefonálás, állandó e-mail kapcsolatok, gps esetleg más egyéb funkciók lennének elsősorban használatosak, vagy éppen Önmagad tömérdek mennyiségű fényképezésére (amúgy nincs ezzel semmi gond, nem is azért kötöttem bele...de végül is van..mikor többet tölt a "férfi" a tükör előtt mint egy csinibaba..na mind1) esetleg a mai kor kihagyhatatlan kellékeire mint a facebook, instagram, twitter, és ezek társaira, szebbnél szebb idézetek kiírni, mint a "like és pontozlak, like és megy üzibe, like aki..blablabla


Egy szó mint száz, ha lett volna annyi eszed, Te igen okos, hogy leírod mire is kellene neked, akkor talán értelmes választ is kaptál volna!


első válaszoló voltam.

2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Marketing célokra használnám, például olyanokra amit leírtál, de viszont van magánéletem is szoktam facebookozni meg twitterezni és instagramom is van, de nem azokat bújom egész nap. Egyébként meg nem értem magyarországot (ezzel nem téged fikázlak, hanem kb mindig így van) ha valakinek jobb cucca van, mert megteheti és nem menősködésből veszi meg, vagyis úgy hogy nem eszik inkább semmit csak kenyeret vízzel, csak hogy felvághasson mindenkinek, akkor egyből fikázzák ,hogy menősködik vele meg hasonlók. Egyébként se szeretem, ha tudják milyen cuccaim vannak,vagy mennyi pénzem, hasonlók.. mert ebben a világban már nem tudod ki a barátod.
2014. aug. 23. 23:33
 5/7 A kérdező kommentje:
24/L...
2014. aug. 23. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább az 5s-t javaslom, sokkal jobb megjelenés szempontjából, és tudásban is, gondolom nem tudnád folyamat váltogatni az ipadot, és a telefont, + hely, egyéb nyavalyák..


A másik részre pedig:

Gondolj csak bele, az ember gyarló, önző, képmutató

Ezt már a történelem bebizonyította, és a történelem ismétli önmagát :)

Mindenki féltékeny valamiért a másikra, legyen az gyerekek esetében egy kis játékautó "de a Lacikának sokkal több van, és sokkal szebb"

Legyen az óvoda "de a Krisztikének beszél is a babája"

Iskolai évek..itt már inkább dominál az, hogy ki milyen márkás cuccokban jár, kinek vesznek a szülei drágább holmikat..

A szomszéd fűje mindig zöldebb..(mondta Dr.Dree és átment Whyz Kalifához)

2014. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azóta én is így döntöttem. Az utóbbiban teljesen igazad van, csak nem értem miért ilyen ez az egész féltékenykedés fikázás.
2014. aug. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!