Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance vélemények?

Figyelt kérdés
Aki telenornál vette (ahol alapból 4.1-es androiddal árulják) mondana véleményeket? Milyen rajta a JB? Nem lassú, nem akadozik?

2014. júl. 29. 15:16
 1/8 anonim válasza:
Enyém T-fosos, de ugyanúgy 4 feletti az android. És rengetegszer lefagyott már, lehet kéne frissítenem a programot, csak azt nem értem, hogy mit frissítsek rajta ha már első nap le tudott fagyni.... És ki vannak kapcsolva az alkalmazások, semmi sem fut feleslegesen
2014. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az égvilágon semmi bajom vele
2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakran fagyott le nekem is!
2014. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 entschuldigung válasza:

nekem ilyen telefonom volt..

lehetett úgy 1 hónapos, tönkre ment a hangszórója, semmilyen hangot nem adott ki, azt sem, ha hívnak.(nem csináltam vele semmit, egyik percről a másikra ment tönkre.) utána eltűnt róla minden adat, úgy 4 hónapos korában. lassú volt, a névjegyeket nemtudtam használni, mert mindig kilépett belőle ! sokszor fagyott le. aztán 1 éves korában megszabadultam tőle, mert összetörtem.. de szerintem nem tul jó telefon.. sokat fagy, és hamar lassul

2014. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most cserélem le.Elég volt ez az 1 év tortúra.
2014. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jah, nekem is csak úgy törölte az adatokat pár hónap után, és amikor hívnak és veszem fel, akkor első pár mp-ben hiába beszélsz bele nem hallanak. 60-at adtam ki érte, és rohadjon meg az a nő aki azt hazudta eladásnál h nem fagy le (neki is olyan volt)
2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kilroy ***** válasza:

Ajánlom mindenki figyelmébe, aki csak szidja: [link]

Ezzel együtt egy 3 fájlos odinos frissítés csodákat tud művelni!

2014. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem most volt egy éves az Advance-em, és alapjában véve meg vagyok vele elégedve. Néha kicsit tényleg lassú, egyszer kétszer le is fagyott már, de utána ha újraindítom, semmi baja. Amúgy meg tök strapabíró, számtalanszor leejtettem már, és nem tört el a képernyője, bár van rajta tok. Az egyik ismerősömnek Iphone-ja van, volt rajta egy tok, de mégis eltört a hátlapja és a képernyője is. Szerintem megéri Advance-t venni :) én szeretem a saját kis készülékemet!!
2014. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!