Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG GALAXY ACE kikapcsol,...

SAMSUNG GALAXY ACE kikapcsol, mintha lemerülne, pedig még bőven van 70% az akksin. Miért?

Figyelt kérdés

Szia, nekem is hasonló problémám van mint neked volt, ezért írok, talán te tudsz nekem segíteni.


Szóval a problémám a következő.. Samsung galaxy ace telefonom van 2013 májusában vettem, tehát még csak 1 éves múlt és mindig is hamar lemerült az akksija, mindig naponta legalább egyszer töltöttem.. de használtam.. egésznap neteztem.. stb.. viszont pár napja azt csinálja a telefon, hogy feltöltöm teljesen, nem telik el egy óra sem h levettem a töltőről és max 10 percet használom, de már ennyi idő alatt lemegy az első kis egység...aztán ugyanilyen tempóban a 2. és a 3-ig megy le maximum, mikor a következő történik; kiírja hogy csatlakoztassam a töltőt és abban a pillanatban a képernyő elsötétül, az akku totál üres és kikapcsol. Pár perc múlva, ha visszakapcsolom egy kis egység van az akksin és amint megnyitok valami alkalmazást újra üres akksi és kikapcsol. A kérdésem pedig az, hogy ez akkumulátor hiba, vagy valami a telefon "agyában" hibásodott meg? Köszi előre is.


2014. júl. 29. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!