Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ekkora a telefonom RAM...

Miért ekkora a telefonom RAM használata (Lg Optimus 4X HD)?

Figyelt kérdés
Ha nincs bekapcsolva semmi sem, 50-60% RAM használata van, ha bekapcsolok gey programot, 80-90%. Letöltöttem a clean mastert,meg antivírust, de semmit sem talált a telefonomon. Mit tudok vle csinálni? Esetleg hogyan tudok mindent törölni róla, és újratenni?
2014. júl. 30. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek normalis ertekek.
2014. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:

Mindent törölni a beállításokban a rendszer visszaállítás opcióval tudsz. De sokáig ez sem lesz megoldás.


Volt 4xhd-m nagyon sokat szenvedtem vele. Sajnos a Tegra 3 egy nem túl erős és sokat fogyasztó 4 magos SOC, ami mondjuk még ma is elég a legtöbb esetben, de az LG gyári szoftvere egy borzalom, ahogy a gyári launcher is. Utóbbit érdemes lecserélni pl Novára, kevesebb ramot eszik és jobban testre szabható, mint a gyári. Van még 1-2 trükk, amivel picit javítható a dolog, de lényegi változást egy főzött rom feltelepítése hozna.

2014. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!