Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch idol 2s...

Alcatel one touch idol 2s vagy sony xperia m2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás egy átlag felhasználónak? Tudom árban jobbaz alcatel de attól függetlenül melyik eri meg jobban?

2014. júl. 30. 12:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát figyu nekem one touch s van 44ezer volt de xar álandoan lefagy. most xperia m2 van ami 55ezer volt és sokal jobb az xperia mert tök gyors meg minden.
2014. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nem zavaró benne az hogy az ikonok a képernyőn vannak?
2014. júl. 30. 12:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem zavaró hogy a gombok ott vannak.Mindenképp Sony.
2014. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
alcatel
2014. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alcatel:HD kijelző,fémház,nagyobb felbontású előlapi kamera mint az M2ben

M2:jobb hátsó kamera

többek között én is ezekben gondolkodok,de még várok egy Xperia SP 4.4es androidra vagy utódjára.

én az Alcatelt venném...már csak a kijelző és a fém miatt is habár még ki se próbáltam.

Alcatellel nekem nincsenek rossz tapasztalataim pedig volt már több készülékem is,pedig én nagyon sokat nyomkodom.

2014. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok dönteni :D egyébként az alcatel nem fagy? Vagy jobban számíthatok nála fennakadásokra, mint a sony-nál?
2014. júl. 30. 12:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Akinek alcatele van meg van vele elégedve? Nekem, mint átlagfelhasználónak megfelelő lenne?
2014. júl. 30. 12:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz Modern Combat 5öt ultra-hiper-szuper-király grafikán akkor megfelel.Nálam most egy Alcatel One Touch C van,mert mikor meghalt a telefonom csak ez volt itthon üresen,átlag dolgokra Youtube,Facebook,telefonálásra stb. tökéletesen megfelel,pedig ebben csak egy 650mhzes MTK proci van ami egymagos,a RAM meg 256mb sincs meg benne,és egész héten nyomom....megelégedtem vele habár ezen nem nagyon tudok játszani.

De mindig benne van a pakliban hogy egy selejt darabot fogsz ki bármiből.

2014. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem alcat OT idol 2 mini s szinte ugyan azt tudja csak az nagyobb és nekem ezzel nincs semmi gondom. Nem fagy.
2014. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mar megvettem az idol-t :)
2014. nov. 17. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!