Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP hiba/rossz...

Sony Xperia SP hiba/rossz beállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem működik a skype, a viber sem. A kifele menő ilyen "internetes hívások" nem mennek. Írni tudok.

Skypen simán belép,hívom de aztán én nem hallom őt, ő se engem szakadozik stb... (VAN rajta net :D )

Viber el is hasonló. Tegnap vettem a készüléket.

Már le van frissítve 4.3 mas androidra.

Illetve ami még probléma, az,hogy nem bírom géphez csatlakoztatni. Nem "Érzékeli" Kell hozzá valamiféle Driver?



2014. júl. 30. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Géphez már csatlakozik!! :D Kicsit megfújtam a gép USB-jét, és már jó. Bár idáig töltött ugyan onnan, csak nem osztotta meg az adatokat, szóval fura..:D
2014. júl. 30. 13:32
 2/7 bp1985 ***** válasza:
A 4.3 pont hogy hibás. Rakd vissza a régit.
2014. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Frissítésbe meg pont azt írta hogy ez már bugmentes hogy rakjam vissza a régit?
2014. júl. 30. 21:48
 4/7 Clairvoyant ***** válasza:
Az SP utolsó három sw frissítése annyira gyatra, hogy gyakorlatilag mindegyikkel kiütközik valami komoly probléma... bugmentes a francokat :) Azon se lepődj meg, ha kikapcsolt állapotban elkezded tölteni és hirtelen nem lesz displayed... :D tedd vissza a régit, azon max a kijelző vibrál picit. Meg lassú. Meg melegíti a telót...
2014. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ott csak a teló melegedett...

Az elviselhető.. De olyanokat írtak:Szebb kép,gyorsabb,nem melegszik,gyors töltés stb...

De mindegy, mert holnap viszem be a t-mobilhoz, hátha mondanak rá valamit.

2014. júl. 31. 00:23
 6/7 A kérdező kommentje:

T-mobilnál ma: Az SP frissítése (4.3, illetve az előző is) HIBÁS. Ezt a Sony állítólag 3 héten belül lefrissíti egy "Tökéletesre", a Sony is elismerte a hibát!


Szóval akinek sony (SP) van tegye a következőt: Amit leírtak a 4.3 mas frissítésnél az mind igaz, kivétel, hogy hibamentes :D

Jobb lesz a töltés szebb kép, és gyorsabb is, de viszont akkor nem fognak működni a Void alkalmazások, Skype,Viber (Hívások)stb...

Ha viszont nektek erre pont szükségetek van, akkor ne frissítsétek, szóval mérlegelje mindenki, hogy mi éri meg neki :D


Remélem segítettem! :D Illetve nem szabad pestre felküldeni, mert ez NEM telefonhiba, hanem android...

2014. júl. 31. 14:39
 7/7 Clairvoyant ***** válasza:
Felküldheti Pestre ha nem ért hozzá :) Egyébként ezt most kár a Sonyra fogni, ugyanis a szolgáltatók (Tmob, Voda, stb) fogadnak el egy-egy új verziót... régebbi androiddal működő SPkel a mai napig alig van hiba. Az más kérdés, hogy a Sony szabályzata szerint szervizt csak a legfrissebb sw-vel hagyhatja el a telefon... ezért van az egymásra mutogatás.
2014. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!