Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a telefonokról?

Figyelt kérdés

Tervezek venni új telefont, csak az a kérdés, hogy milyet. Jelenleg Galaxy S3-mam van, ami már elég gagyi. Reset után is laggol, lassan jönnek be a programok.

Amit kinéztem:

HTC One M8: mit gondoltok a kamerájáról? Mivel csak 5MP. Az előlapi hangszórói nagyon megtetszettek, és a fém kivitel.

Galaxy S5: azonos gyorsaság az m8-cal. Jobb kamera, de gagyi hangszóró, és összeszerelés. Plusz pont a cserélhető akkunak.

iPhone 5S: Sorolható ebbe a kategóriába? Eléggé kicsi a kijelzője, de az oprendszerről jókat hallok, és elvileg a kamerája is nagyon jó.



2014. júl. 30. 14:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kérdést azért ebbe a kategóriába írtam, mert itt értelmes emberek vannak.
2014. júl. 30. 14:21
 2/11 anonim ***** válasza:
xiaomi mi 3 :P
2014. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia . Az iPhone 5S a legjobb majd az S5 . Az iPhone tuti nem fog neked laggolni , fagyni . A kamera hiaba 8mp eles , jobb mint a Sony xperia Z1ben , pedig annak 20mp es . Az apple nem a mp-t novelte , hanem a keppontot , es ezert van az , hogy nagyon szep kepet csinal . Az S5 is nagyon jo . :) De nezhetsz Lg G3 mat . Azis jo .
2014. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a képont miatt lesz jó egy kép....
2014. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

HTC: Jó szoftver, gyengébb kamera (nem csak a felbontás miatt), minőségi burkolat, kegyetlenül jó hangzás. (Én ezt venném a három közül, de ez csak az én véleményem.)

Samsung: Inkább ne.

i5s: Mindenek előtt próbálj ki egy Apple telefont, mivel a rendszere igencsak zárt, egyéb Apple cuccokkal használható csak jól. Viszont minőségi burkolata van, jó kamerája, mindenképp tudod 1 kézzel használni. Cserébe baromi drága itthoni szemmel.


Amit még javasolnék neked, az a Xiaomi Mi4. Még nem kapható, és előre láthatóan csak ősszel lesz itthon is használható variánsa, de cserébe olyasmit kapsz, ami bőven kárpótol. Merem azt mondani, hogy a legjobb Androidos telefonok egyike.

2014. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Akkor egy véleményen vagyunk :D

Ez a Xiaomi meg számomra ismeretlen még, de ahogy utánanéztem, hardverben brutális, a szoftveres támogatás viszont más kérdés, nem tudok róla semmit.

Az iPhone-nal az a bajom, hogy csak almával kompatibilis, egy androidos ismerősnek már nem tudnék fájlt küldeni.

A Samsungot látom nem ajánljátok, azt megkérdezhetem, hogy miért?

2014. júl. 30. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
mobilarena mi3 teszt szotveres támpgatás is brutális elviekben hetente jön új szotver hozzá :D
2014. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Xiaomi egy megbízható minőségi márka. Az Mi4 sokkal jobb és megbízhatóbb mint a Galakaksi s5

De az Mi3 is telefon lesz még pár év múlva is.

2014. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nexus 5 nem jön be? Olcsóbb bármelyiknél és nincs telenyomva minden cuccal.
2014. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MIvel hogy a xiaomi ba a miui rendszer van az sincs nagyon tele nyomkodva (csak megvan válzoztatva a kinézete)
2014. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!