Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonba milyen nehéz külső...

Telefonba milyen nehéz külső hangszórót cserélni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend Y300-as mobilom van, ám a hangszórója nem valami hangos, mivel tele van nyomva basszussal.. És már recseg is kicsit.. Mennyire bonyolult nagyobb teljesítményűt beletenni? Illetve hogy kell? Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Faragsz bele jobbat? Sehogy!
2014. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél külső blutooth hangszórót, mert hogy azt te az életben ki nem cseréled, pláne ha még nem is csináltad az is biztos.
2014. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán létezik ugyanabban a méretben nagyobb teljesítményű, és általában csak a belevaló jó bele.

Ezek nagyjából (a cseréhez ez nem elegendő) egyforma méretűek, a különbség a csatlakozási pont kialakításban van.

Szerezz be eredetit, ha jó áron van mindjárt kettőt éd nézd meg Youtubon hogyan kell.

Nem olyan bonyolult, de finom kéz kell hozzá és nagyon könnyű hibát véteni, azaz kedvencedből levélnehezéket csinálni.

2014. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Az eredetivel pont az a baj, hogy nagyon halk.. De akkor kénytelen vagyok elfogadni úgy ahogy van :)
2014. júl. 30. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoftveresen általában meg lehet emelni a hangerőt, de ha már most is recseg semmi értelme, ha cserélted a hangszórót, hamar kivégzésre kerülne a következő is...

Használj külső hangszórót vagy egy jó fülest.

Ne várj sokat (semmit) egy még nem is láttad milyen kis méretű hangadó eszköztől...

Nekem van, rendeltem tartalékot, merthogy 3 egyforma van a családban.

2014. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!