Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-en hogy...

Samsung galaxy ace-en hogy lehet törölni vagy módosítani a zenelejátszónál beállított háttér képet?

Figyelt kérdés
valahogy beállítottam de nem tudom már törölni se módosítani sajnos...ötletek??

2014. júl. 30. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Azt nemtudod megváltoztatni, mert nem te állítottad be hanem a telefon állította be magától!
2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én állítottam be egy személyes képet, nem hinném h a telefon életre kelt és a saját képem tettebe szóval nem gyári képről van szó...van erre megoldás?
2014. júl. 30. 17:39
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és hozzátenném h a telefonról azt a fényképet már töröltem de a zenelejátszónál+ott van
2014. júl. 30. 17:41
 4/7 anonim válasza:
Előfordul olyan, hogyha egy képet Bluethooton küldenek át, meg egy zenét, akkor a kettőt összerakja. Nálad is így történt?
2014. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
leszo.hat! már nem tudom de sztem ezeket a képeket én raktam rá..sőt énis állítottam be háttérnek de gőzöm sincs hogy hogyan...de ezekszerint ezt csak én tapasztaltam eddig, de ha most ráteszek egy új zenét akkor annak már a gyári hátteret adja lejátszáskor...mivan ha törlöm a zenéket aminek az a háttere?! és utána visszarakom talán...
2014. aug. 1. 16:20
 6/7 anonim válasza:
Ha törlöd ezeket a zenéket, és utána visszarakod, akkor gyári háttér lesz beállítva. Tapasztalat :D
2014. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként ha letöltöd az ITag nevű alkamazást Google Playről, akkor azzal módosítani/törölni tudod a képet :D :)
2014. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!