Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5? (tobbi lent)

Iphone 5? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ugyan mennyibe kerul egy Iphone 5? Mert mar szinte mindenkinek van! :/

2014. júl. 30. 21:10
 1/5 $triker ***** válasza:
8 gigásat ingyen hozzádvágják a legtöbb helyen előfizetéssel, 16 gigás 160.000 től kezdődik.
2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek, és újonnan jobbára nem lehet beszerezni, mivel az iPhone 5c-t gyártja helyette az Apple változatlan hardverrel, műanyag borítással.
2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így van, sehol nem is lehet kapni újonnan, használtan meg 85-105ezer között mozog, aki ennél többért adja, és mondjuk csak 16 gigás, akkor az árulgathatja egy ideig...szerintem egy olyan telefonért nem annyira nagy érvágás ennyi pénz, amit simán tudsz legalább 2, de talán 3 évig is használni. persze nem új, na de hát mindenhol vannak komprumisszumok.

nekem eddig 3x volt új telefonom, mind3-mal garis gondjaim voltak, mégse csinálták meg...itt hagytam fel az egésszel...a használt teló is elromolhat, aztán ha csodás hazánkban inkább a kibúvókat keresik a gari alól, akkor nem fizetek azért plusz pénzt, hogy utána ugyanúgy saját pénzből szervizeljem, ha gond van.

2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2014. aug. 1. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:


Nincs 8 gigás iphone 5!!

2014. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!