Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Vitamax Prémium...

Vodafone Vitamax Prémium Perc? Segítene valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
T-mobile-os vagyok, viszont nemrég kaptam egy telefont, Vodafone-os, és mellé egy sim kártyát. Aktiváltattam is. A csomagom Vitamax Prémium Perc (ahogy az sms-ükben olvastam) csak nem tudom, hogy milyen tarifáik vannak. Rákerestem a neten és ott úgy szerepel Prémium Perc/Net. Most feltöltöttem 3000 Ft-al, amire 50 percet adtak ajándékba. Most ez csak vodás számra vonatkozik (az 50 perc) vagy más hálózatba is? Illetve netet is használhatok? Sajnos nem vagyok képben a Vodafone-al kapcsolatban, ezért kérek segítséget. Köszönöm előre is!

2014. júl. 31. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem előfizetéses Vodafone telefonom van, feltöltőkártyáshoz nem értek. De itt nézd meg.

[link]

2014. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam a tarifákat.
2014. júl. 31. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!