Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a Wifire a Huawei Ascend y530-as telefonom?

Figyelt kérdés

A minap vettünk kettő darab ilyen Huawei Ascend y530 típusú telefont a Telenornál. Egyet nekem és egyet Édesapámnak. Mind a kettőnek ugyan az a baja, nem csatlakozik fel a wifire... (Android 4.3 van rajtuk)


Próbáltam már a router csatornát is megváltoztatni, de ugyan azt írta ki, hogy "Mentve/WPA/WPA2 védelemmel" és semmi, nem csatlakozik, majd egy kb. 20 perc (van mikor annyi se) múlva kiírja, hogy "Kapcsolat elutasítva"


A router-ünk D-Link DI-524 típusú.


A Wifire semmi sincs csatlakozva (Megnéztem a D-Link web-beállításainál is és a Vistumbler nevű programmal is.), de a laptopunk és Édesanyám Huawei Ascend y300-asa feltud csatlakozni (ha kell) - (Kábelről 2 gép fut, azok viszont mindig.)



2014. júl. 31. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az en regi telom is ezt csinalta.tobbszor megprobaltam es egy ido utan racsatlakozott.probald meg racsatlakoztatni egy masik wifire es ha az sem jo akkor vigyetek el egy telefonoshoz
2014. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!