Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért törlődnek? (Sony Xperia E)

Attila016 kérdése:

Mért törlődnek? (Sony Xperia E)

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne hogy mostanába a telomról el tűnnek a zenéim azt hittem h valaki szórakozásból törli le de a mai nap raktam a telora új zenéket és mikor bele akartam lépni a zenékhez amit rá raktam album az egyik el tűnt és még mellé egy jó pár. Volt több mint 600 zeném a telon helyette lett 430 mi okozhatja??

A válaszokat előre is köszönöm



2014. aug. 1. 12:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem hozzá írni h képek is el tűntek meg még ki tudja mik ...
2014. aug. 1. 12:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert egy ótvar hulladék
2014. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Clairvoyant ***** válasza:

Akármilyen rosszul hangzik, az előttem szóló közel áll a valósághoz :) Egyébként SW hiba. Mentsd le a fontos adataidat, adj neki egy gyári resetet, és valószínűleg egy ideig nem tűnnek el a dolgok. Ha mégis, és még garanciás, ÉS nincs agyonverve, akkor beküldöd szervízbe, és lepucolunk róla mindent szakszerűen.


Más: könyörögve kérek minden E-vel rendelkező idelátogatót, hogy ne tegyen fel Vibert a telefonra, mert lekapcsolja a mikrofont, és még sokezer apró hibát véthet. ERRE a készülékre nem lett optimalizálva, és általánosságban sem működik jól a Sony készülékekkel.

2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!