Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál vásárolt windowspho...

Telenornál vásárolt windowsphone 8 telefonomat ha itthon frissítem 8.1-re, megmarad a garancia, és az adataim?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.
2014. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, főleg, ha a telefon felkínálta a frissítést. A legbiztosabb, ha alaposan elolvasod a garancia-feltételeket, még az igenapró részeket is...de mégjobb, ha beballagsz a telenorhoz, sorszámot húzol, és megkérdezed mi az ábra ilyenkor?


Ha még biztosabb akarsz lenni, akkor tértivevényes levélben kérdezed meg, és írásod lesz az akármilyen válaszról.


az adataid a frissítéskor nem vesznek el.

2014. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Molnar118 válasza:
A garancia megmarad mert észre vehettetlen ha 8.1)re frissited.....az mind1 ha most lefrissited vagy nem ugyanugy megmarad a gara.külőnben mért is kinálná fell a telefonfrissítést!!
2014. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a developer previewt telepíted, hanem frissíted akkor, amikor a telefon szól, hogy megjött a frissítés, az természetesen nem jár garanciavesztéssel, teljesen szabályos frissítés egy újabb verzióra.
2014. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
developer-el frissítettem xd de az adatok megmaradtak
2014. aug. 2. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, a Windowsos telefonoknak rendeltetésszerű használata, ha frissíted. Nem olyan, mint némelyik android, hogy úgy kell ráhackelni, és a garancia is megszűnik :)
2014. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a developerrel frissítés garanciavesztéssel jár. Ez le van írva a feltételeiben.
2014. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és hogy tudom visszaállítani? xd
2014. aug. 4. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
sehogy. mi olyan vicces ebben egyébként?
2014. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!