Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni egy rossz...

Mit tudok csinálni egy rossz Iphone 5s-el?

Figyelt kérdés
Elromlott a teló, gsm-ben aztmondták nem tudták megcsinálni. Nem kapcsol be se, van aki vásárol ilyesmit? Mihez tudok vele kezdeni?
2014. aug. 1. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel szervizet és ha kell fizetni akkor tejelj!!!
2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szervízbe mondták hogy nem tudják megjavítani
2014. aug. 1. 15:30
 3/8 Zakathol ***** válasza:
Ne GSM-be vidd, hanem Apple márkaszervízbe.
2014. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Valszeg gsm boltba vásárolt szürkeimportos. Persze hogy ezt mondja. Nem véletlenül olcsóbb ezeken a helyeken.
2014. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgyértem tényleg rossz a telefon, vízbe esett, az én hibámból. T-mobilnál vettem. A kérdést úgy értettem, hogy ellehet adni alkatrésznek vagy valami, vagy mehet a szekrény mélyébe porosodni?
2014. aug. 1. 16:37
 6/8 bp1985 ***** válasza:
idoki-t kérdezd meg. ők javítanak beázott telefont.
2014. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy vizes telefont meg lehet csinálni..igaz nem lesz hosszú életű... ha kevesebb mint két hete lett vizes, még van remény

ahogy az előző válaszolók írták vidd el márkaszervízbe vagy a tmobilhoz vagy olyan gsm-be ahol értenek hozzá, mert lehet hogy elég lenne egy ultrahangos mosás és utána több pénzért tudnád elpasszolni... (ja és vizes telefon alkatrésznek se jó, mert rövid idő elteltével a vízkő szétnyomja az alkatrészeket)

2014. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 válaszoló vagyok

elfelejtettem leírni hogy, ha nem nagy a probléma a javíttatás fillérekből megúszod.. egy ultrahangos mosás és tisztítás álltalában 2-4k forint szokott lenni

2014. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!