Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Samsung...

Sony Xperia SP vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? s3 drágább,SP ről megsok rosszat mondanak.

Mostanság(ujjab andriod rendszerekkel)melyik a jobb?



#sp;s3
2014. aug. 1. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hardver alapján inkább sp, de a 4.3-at elcseszték, mindenki a 4.4-től várja a megváltást. Az s3-on se a legjobb az új szoftver, de jobb mint a sonyé. Zárójelben megjegyzem, nekem sp-m van a legújabb 4.3-mal, ami nagy mértékű javulást mutat az előzőhöz képest, ezzel már bőven használható, míg másnak ugyanolyan tré, mint a régebbi build. Lehet, hogy szolgáltatótól függ, mert egy kicsit ők is belenyúlnak a szoftverbe.
2014. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy hete vettem SP-t abból a sok "rosszból" csak a melegedés igaz, tehát ha órákat akarsz játszani a telefonon akkor zavaró lehet
2014. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És sp-nek milyen a wifi-je?aztmondják hogy a vas széle miatt nem fogja jól a jelet,ti ezt hogy tapasztaltátok?

Az s3 tól meg még az riaszt vissza,hogy micro sim kell bele,amit meg nem tudom mennyi idő szerezni bele.

Egyébként az igaz,hogy ha régi a simkártya,akkor az lassítja a telefont?

2014. aug. 1. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A wifije az ipad-emhez képest gyenge, de egyáltalán nem mondható rossznak. Egyszer-kétszer volt hogy ledobott kettes erősségű jelről. A melegedés tényleg létező jelenség, mint fogalmaztam egy másik kérdésnél: "előadóművész névrokonához méltóan melegedik". Tehát nem ajánlott töltés közben hardcore játékokat nyomatni. Viszont az autós mód nevű app nagyon bejött, navigálásra nagyon jó a telefon, leszámítva az üzemidejét. Eddigi telefonjaimnál jobb, de tarthatna tovább is. A gyárilag telepített alkalmazások közül távolítsd el a chrome-ot és a vírusirtót, mert csak a ramot zabálják. Az s3-mal nincs személyes tapasztalatom, csak ismerősnek van ilyenje, de ő utálja, soha többet nem fog "szarszungot" vagy "csamcsungot" venni.
2014. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az sp be is micro sim kell de azt bármelyik telefonos boltban kivágják párszáz forintért, a wifivel meg nincs baj
2014. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen,azóta körbenéztem máshelyen,de a hivatalos magyar oldalon csak sim-et ír [link]

wifit meg lehet állítgatni ezért szerintem ebből sp-lesz

2014. aug. 1. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod, de arra készülj fel, hogy a telefon többet lesz szervizben mint nálad. Inkább vegyél egy M2-t, az olcsóbb és szerintem jobban sikerült + frissebb az Android rajta.
2014. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez tart vissza,hogy megvegyem sok rosszat mondanak róla
2014. aug. 2. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:
És aki rosszat mond az nyilván nem ok nélkül teszi.
2014. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!