Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam Samsung...

Hogyan rootoljam Samsung Galaxy Tab 3 T110 LITE készülékemet? :O

Figyelt kérdés
Én már számos videót megnéztem de magyar nyelven nincs is, és nekem kicsit magas.. Hallottam, hogy elveszik a garancia, ez igaz?

2014. aug. 1. 20:05
 1/1 anonim válasza:

Hello!

Nem tudom, hogy Kingroot-tal lehet-e tabletet rootolni (www.kingroot.net) ehhez nem kell pc, de egyébként utána nézel magyar weboldalakon, és ott.meindják. 2: Igen az igaz, hogyha rootolod a készüléket, akkor a garancia elveszik. Próbáld meg Kingroot-tal, hátha azzal www.kingroot.net és nem kell hozzá számítógép de rákeresek Google-ön, hogy kingroot és az első találatra rányomsz letöltöd az apk-t utána bemész a beállitások-ba, ott megkeresed a biztonságot, ott lejebb lapozol, és ott van az, hogy ismeretlen forrásoo azt bepipálod, és tudod telepíteni az apk-t

2015. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!