Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 9800 mit gondoltok...

BlackBerry 9800 mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

Megkapom azt a telefont amit mar nagyon regota vagyok ! Mit gondoltok a telefonrol? Esetleg mit tapasztaltatok a telefonnal kapcsolatban? 10-es skalan mennyi ponttal jutalmaznaktok? (BlackBerry 9800)

Koszi



2014. aug. 1. 21:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Felre irtam .....amit mar nagyon regota szeretnek
2014. aug. 1. 21:12
 2/3 Adam1c1 válasza:
Én dolgoztam a gyárban ahol ez a telefon készült. Minőségellenőrként óránként szaladt át a kezemen belőle több mint 100 darab. Sokan szidják a BlackBerry-t, pláne azok közül, akik összeszerelték, de egyébként nem rossz telefon. Masszív készülékek, jól összerakva, de akadhat köztük sok komoly kozmetikai hibával együtt dobozolt darab is. Ár-érték arányban viszont nem ajánlanám senkinek a BlackBerry-t. nem ér annyit, amennyit kérnek érte, viszont nem rosszak tényleg. 2010-ben még műszaki paramétereit tekintve is egészen jónak számított. Ez ma már nem mondható el róla. Közel sem élmezőnybeli készülék. Max az ára emlékeztethet luxus mivoltára.
2014. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Egyebkent hasznaltat fogok venni a valodi araert nekem sem kellene. Igazabol mindenki mondja, hogy nem tul jo telefon de en BELESZERETTEM
2014. aug. 2. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!