Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mik vannak letöltve a...

Kinek mik vannak letöltve a telefonjára?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet, amit a play áruházból töltöttetek le a telefonotokra. facebook, akármi!:)

2014. aug. 1. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hasznos" programok:

- Changelog droid: kiírja a frissített programokba mi a változás (ezt a Play is írja, de ha 5-6 program frissül akkor egyesével elég szar megnézni mik az újítások)

- AcDisplay: ha kapsz egy új értesítést, akkor azt megjeleníti egy elég hasznos módon, nézz róla videót/próbáld ki

- hasonló a NiLS

- Calcu: számológép, de jobb, szebb, testreszabhatóbb, mint a legtöbb gyári

- Pushbullet: X készülékedről küldhetsz Y készülékre (ez lehet telefon, tablet, PC) linkeket, szövegeket, vagy kisméretű (max 25 megás) fájlokat. Nagyon hasznos tud lenni, pl. ha mobilon látsz egy linket, de csak PC-n akarod megnézni, akkor ezzel elküldöd PC-re, ahol majd megtudod nézni a linket, vagy épp fordítva, PC-ről küldesz mobilra linket, vagy egy képet, stb.

- S Converter: a legjobb átváltó program, ami létezik

- QuickPic: az egyik legjobb galéria alkalmazás

- MX Player: a legjobb videólejátszó

- Shuttle+: az egyik legjobb zenelejátszó, jó alternatíva: musiXmatch

- Fleksy: a legjobb billentyűzet, amit eddig próbáltam, kicsit szokni kell, de pár nap alatt hozzászokik az ember, és olyan gyorsan fog menni a gépelés, mintha csak gép előtt ülnél

- Muzei: automatikusan változtatja a hátteret, te állíthatod be, hogy hány óránként, milyen forrásból változtassa a képeket (pl. a telefonon lévő képeket váltogatja, vagy 500px-es képek közül állít be egyet, stb)

- Snapseed: a fényképeidet turbózhatod fel vele, könnyen használható, nagyon jó program

- Sunrise Calendar: az egyik legjobb naptár alkalmazás, kicsit eltér a hagyományostól, de nekem pl. jobban bejön. Hagyományos naptár alkalmazás közül Today Calendar a jó

- Yahoo Weather: az egyik kedvenc időjárás alkalmazásom, szép képek, reklámmentes, a lényeget írja

- Menetrendek.hu (nem honlap, ez az alkalmazás neve): vonat és busz menetrend, ha jól tudom egész Magyarország busz/vonatmenetrendje elérhető

- App Dialer: letöltött alkalmazásaidat indíthatod el vele, gyorsabb, mint kikeresne az app drawerből.

2014. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

opera mini

opera

uc böngésző

skype

google sky map (fasza)

google fordító

t torrent pro

astro file manager

mx player

olx alkalmazás

pdf viewer

telvira

tv24

sound hound

4sahred pro

winrar (RAR)

zseblámpa

időjárás widget (óra,pára,hőmérséklet,szélerőség,szél irány, aksi %,napnyugta-kelte,holdfázis)


játékok:

gta sanadreas

dead space

dead trigger

plants vs zombie

hause of the dead

d-day (glu)

temple run 2

into the dead

badland

samsshit

poket tanks

minecraft pe

retun to castle wolfenstein

doom (összes)

4 player reactor

osmos hd

quiz most légy okos

zombie tsunami

fruit ninja

doodle jump

slendrina


most csak ennyi

2014. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és az én időjárás widgetem is reklám mentes! :)

[link]

Emellet teljesen személyre szabható.

2014. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!