Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 vagy inkább...

Nokia Lumia 625 vagy inkább Nokia Lumia 635?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, előnyök és hátrányok is érdekelnek mind2-nél. Nehéz döntés, nem tudom...
2014. aug. 1. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a lényeges eltéréseket mondom:

625

-4,7 col (sajnos ugyanaz a felbontás)

-2 magos proci

-kicsit komolyabb ház

635

-fényes műanyag ház

-4magos proci

-ugyanaz a felbontás 4,5col


nem számít sokat a processzor windows phone-nál egyébként, pár játék tudja kihasználni a 4 magot

2014. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 625 felbontása bőven elég, nem pixeles meg semmi, én azt ajánlom.
2014. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felbontásban nem fogsz észrevenni különbséget, max. annyiban, hogy más számot írtak a dobozra:D 635nek matt a háza, rosszul írta az előttem író (nekem is ilyen van, most vettem). 625ben nem cserélhető az akkumlátor, 635ben igen. Egyébként gyakorlatilag alig különböznek. 635 2014 júliusi modell, 625 2013as. És júliusban még olcsóbb volt a 635 a telekomnál 10 000el:) 625ben van vaku, és némileg komolyabbak a lencséi. Mind emellett mind a kettőt lealázza bármelyik középkategóriás fényképezőgép kéminőségben. Egy szóval egyiktől se várj sokat ezen a téren, inkább ha fényképezni akarsz vegyél egy fényképezőgépet :)
2014. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!