Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Varhatolag mennyibe fog...

Varhatolag mennyibe fog kerulni egy iphone 6? Mennyi idon belul fog kicsit csokkenni az ara?

Figyelt kérdés
Lesz iphone 6s is?

2014. aug. 1. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

lesz 6 és pont annyiba fog kerülni mint az elődei mikor megjelentek: egy vagyon (220-260ezer huf)

pont olyan ütemben fog csökkenni az ára, mint ahogy az 5-ösnek csökkent megjelenés óta

2014. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ráérsz még megvenni , ... persze ha milliomos vagy hajrá . Megjelenik a 6 -os ,na és o.O ? Attól még én speciel ugyanolyan elégedett vagyok a jelenlegi iPhoneommal .. eszembe sem jut hogy lecseréljem pusztán azért ,mert kijön egyel újabb verzió . Majd le lesz cserélve ,ha szükséges . Én nem menőzésből használom ,és nem minősítem egyből elavultnak ,csak mert kijön az újabb tipus . Bocsi ,hogy ezt leirom ,nem személyeskedni akarok ,de igenis ezt látom és szerintem eléggé ciki ,ahogy megjelenik az újabb , akkor sokaknak a jelenlegi jól működő készülékük egyből "sz@r" stb ..
2014. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Megjelenéskor pont ennyi lesz:

Pont ennyit fog csökkenni az ára 1 hónap múlva:

És egy év múlva pedig ennyit:


Remélem hasznos választ adtam.


üdv.

2014. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: koszonom a valaszt!:)


2: teljeseen egyet ertek, de pont ez a problemam:( most 4s-em van mar nagyon regota... de nehany napja betort a kepernyoje(nem olyan nagyon) de igy nehez haszbalni es full lagg, telefonalni nem is lehet vele. javittatas meg nem olcso.. es azert tettem fel ezt a kerdest, hogy megtudjam, hogy inkabb most vegyek eg

2014. aug. 3. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:

**egy 5s-et, vagy varjak a 6-ra

3: jo unalmas eleted lehet:( kerlek az enyemet ne terheld a hulyesegeiddel. Koszonom

2014. aug. 3. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít az ára...meg tudnám venni mindig a legujabbat de teljesen fölösleges... Úgy 2-3 szériánként cserélem...
2014. aug. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!