Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy a Sony Xperia...

Asmodeus kérdése:

Normális, hogy a Sony Xperia M2 készülékem töltés közben Nagyon felmelegedik (szinte forró lesz)?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire normális, hogy lezárt képernyővel, asztalon hagyva töltéstől szinte égetően forró lesz a készülék hátulja az "NFC" logo környékén.


Korábbi (Samsung Galaxy S3) készülékem is melegedett töltés közben, de csak akkor, ha közben aktívan használtam is. De ez a Sony akkor is forrósodik, amikor nem használom, csak a gyári töltőjével töltöm.


Azért merült fel bennem a kérdés, mert az általam olvasott tesztekben azt írják ez a készülék "nem melegszik", nem tapasztaltak melegedést, pedig nekem sokkal melegebbnek tűnik így töltés közben, mint az S3 készülék bármikor.



2014. aug. 2. 13:16
 1/1 Clairvoyant ***** válasza:
Normális, amennyiben töltőről levéve viszonylag gyorsan lehűl. Érdemes lehet az NFC logó alá egy kis támasztékot tenni, ami elemeli a sysconnt az asztaltól, így kaphat egy kis levegőt, de melegedni akkor is fog. Sajnos a kis térbe bepréselt panel és műanyag kombinációja ezt hozza ki belőle :)
2014. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!