Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Filmnézős alkalmazást keresek?

Victory1995 kérdése:

Filmnézős alkalmazást keresek?

Figyelt kérdés
Olyan tv műsor vagy csak feltöltött filmeket nézős Alkalmazást szeretnék. Nem tudok olyat csak a MindigTV-t de az nem valami jó. :/

2014. aug. 2. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
En bongeszon szoktam online filmes oldalon nezni filmeket.vagy youwatchba vagy vidto me-be
2014. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szinkronizált filmekre gondoltam magyar oldalakra.
2014. aug. 2. 15:51
 3/7 Come back ***** válasza:
2014. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


Ilyen alkalmazás nincs, csak olyan, ahol angolul tudod nézni a filmeket.

2014. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Come back ***** válasza:
De van!!! A YouTube!
2014. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A filmes oldalakon is vannak szinkronos filmek, a youtubeon nem minden film van fent
2014. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Come back ***** válasza:
Az igaz, de a filmes oldal nem alkalmazás s a kérdező pedig alkalmazást keres. Egy alkalmazás létezik, az utorrent for android ahol az összes film fenn van, de szükségeltetik hozzá egy jó torrent oldal, mint pl. az ncore!
2014. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!