Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont legelőször...

Androidos telefont legelőször csontra le kell meríteni? Bekapcsolva vagy kikapcsolva töltsön?

Figyelt kérdés
Azt jelenti hogy ha már egyszer kikapcsolt akkor rakhatom fel tölteni? Vagy még próbáljam többször bekapcsolni addig, amíg egyáltalán nem kapcsol be. És ugye ha jól tudom nem kell több órákat tölteni - bár nekem azt mondták hogy 8 órát töltsem - hanem ha feltölt 100%-ra már lehet használni? Első töltés közbe lehet használni? Bekapcsolva vagy kikapcsolva töltsön? Bocsi a sok kérdésért, meg ha hülyeséget kérdeztem, de szeretném, ha sokáig bírná az aksi.

2014. aug. 2. 16:12
 1/7 b95 ***** válasza:
Ha lemerül, akkor feltöltöd. kész. mi a kérdés?
2014. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell vele csinálni, se meritgetni, se tervezetten töltikézni, használni kell és slussz.
2014. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam, csak nem voltam benne 100%-ra biztos.
2014. aug. 2. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem szabad lemerülni hagyni! Azzal tönkre is vágtad a mostani aksikat! 10-15%-nál már tedd töltőre
2014. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 b95 ***** válasza:
nem tudja tönkretenni, mert előbb kapcsol ki a telefont, minthogy elérjen az akku egy olyan szintet, ami már káros az akkura nézve.
2014. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2014. aug. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!