Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 805ab104 hibakod?

Nokia Lumia 800 805ab104 hibakod?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy Nokia Lumia 800-as telefonom és amikor le akarok tölteni valamit az áruházbol akkor ezt a hibaüzenetet irja: 805ab104 az lenne a kérdésem hogy ez meg fog e javulni és hogy tudok e letölteni valamit?kérlek segitsetek :(
2014. aug. 2. 17:33
 1/6 anonim válasza:

Szia! Nekem Nokia Lumia 900-as telefonom van, és ugyanez vele a problémám néhány napja.. Több oldalon utánanéztem, hogy mit lehet csinalni a telefonnal, többen is írták efy oldalhoz megjegyzésként, hogy elvitték a Nokia Lumia 800as telefonjukat több szerelőhöz, és sehol sem tudtak a telefonnal semmit sem csinálni! Én ezt a Nokiát nemrég vettem, és eddig sem szerettem, de most mégjobban utálom!!

Szerintem Te sem tudsz vele semmit sem kezdeni!

Sok sikert!

További szép napot!

2014. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemes9078 válasza:
Az xbox oldalon bejelentkezel a live fiókoddal, és a magyarországi régiot átváltod united states-re, majd ujraindítod a telefont.
2014. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 6. 03:49
 4/6 anonim válasza:
Neked sikerült a második válaszoló tippje? Mert nekem nem. :(
2014. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Neken egy lumia 610-es telefonom van, nálam is ugyanez a probléma.

Jók ezek a lumiák, de most kicsit elment a kedvem ettől. :/

2014. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megjavult az áruház :)de ténynleg köszi Azért hogy segitettetek :)
2014. aug. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!