Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok valami jó oldalt,...

Tudnátok valami jó oldalt, ahol mobilhoz lehet tokokat rendelni, és lehet utánvéttel fizetni? FONTOS!

Figyelt kérdés

TOKSHOP.hu-kivételével,mert ott nem találtam olyat,ami tetszik.

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

Samsung Galaxy S2-re kéne.



2014. aug. 2. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem ragaszkodnál értelmetlenül az utánvéthez lenne millió hely, de leginkább az ebay...
2014. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

képzeld el,ismerem...de nem nagyon segít,hisz nekem utánvétes kell.:)

de azért köszi:)

2014. aug. 2. 22:46
 3/5 anonim válasza:
100%
Tokcenter :)
2014. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valakit aki tud ebayről rendelni,mert csak azzal jönnél ki nagyon olcsón!Gondolj bele veszel egy tokot kb.3x-os áron +utánvét minimum 1.000Ft már meg se éri de ha van pénzed rá akkor hajrá.Am meg google telefontok és kidob 100 oldalt.Vagy városodban vagy ahol laksz gsm boltokat végigjárod elmondod milyet akarsz azt hello.Rendelnek neked!
2014. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3as es 4es nagyon köszönöm:)

zöld ment,régen,még rendeltem az ebayrol,de mar nem tudok (mas kartya)

egyebkent,elso az volt h bementem a GSM boltokba,de ott nem olyanaok voltak amik tetszettek.

2014. aug. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!