Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig tart a T-mobile-n...

Mennyi ideig tart a T-mobile-nál, amíg kicserélik az üveget a telefonomon?

Figyelt kérdés

Berepedt a kijelzőm, és holnap viszem be hozzájuk. Van biztosításom meg minden, meg náluk vettem a telót is.

Mennyi ideig fognak rajta ülni? Jó lenne minél hamarabb visszakapni. :(



2014. aug. 3. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hét kb.ha szerencséd akkor 1 hét.Nekik el kell küldeni a hivatalos szervizbe stb.
2014. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hogy vagy??? válasza:

elvileg 1-2 hét, felküldik Pestre, aztán vissza..... sok idő és nagyon drága.

Még régen rátérdeltem egy Sony Ericsson Xperia X8 kijelzőjére és bevittem a t-mobile-hoz. Azt mondták bruttó 16 500 FT lesz mert kijelző csere... (folyadék kristályok szétfolytak) emellett mondták, hogy 2 hét kb.

Bevittem egy GSM boltba, ott is hagytam a készüléket, 2 nap múlva hívtak, hogy kész a telefon. Ez 8000 FT-ba fájt ez nekem DE mégse 16 500 FT! =D

2014. aug. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Egyelőre nem cserélik ki, mert nem akkora a kár, amiért már fizetne a biztosító.

Amúgy pesten vagyok, szóval nem küldik fel pestre :)

És 6000 Ft az önrész a biztosítással.

2014. aug. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!