Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kfiokkorlat iphone4?

Kfiokkorlat iphone4?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problemam, hogy van egy iphone 4 em de nem tusok belepni apple ID vel .. Csinaltam egyet, de a telefon azt irja hogy nem lehetseges a belepes fiokkorlat miatt... Most mitevo legyek??? Valami rootal fellehet oldani vagy nem tudom .. ???

2014. aug. 3. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
csinálj egy restore-t, akkor elvileg el kéne fogadnia. nekem 1x írta ki az enyém, de valahogy megoldottam.
2014. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm hat most megnézem, remélem beválik.. ha nem, valakinek más ötlete nincs????
2014. aug. 3. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:

nem megy, azt irja : Nem hozható létre új Apple ID Fiókkorlát elérve

ez mit jelent??

2014. aug. 3. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam. tehát ha régebb óta a tiéd, akkor simán lehet többször fel lett jogosítva a géped(újratelepítés után egy teljesen másik gépként ismeri fel az iTunes is), ha másé volt, akkor őt kéne megkérni, hogy az ő Apple ID-jében a leírtak szerint törölje a feljogosítást, legalábbis egy fórumban valami ilyesmit olvastam.

2014. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ez azért van, mert egy eszközön max 5 ID-t lehet használni. Na ez az eszköz már elérte ezt a számot. Tehát törölni kell valamelyik ID-t, de ezt csak az tudja aki tudja, hogy az eszközhöz, mely ID-k vannak regisztrálva.

Gondolom használtan vetted. Ha már te vagy a többedik tulaj és előtte nem törölték az előző tulajok és nem állították be új eszközként, akkor ez cumi. Nem tudsz vele semmit sem csinálni, csak az előző tulaj(ok) tudják törölni, ahogy a második linken is látod.

2014. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, megtudtam csinalni!
2014. aug. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!