Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel lehet törni a Samsung...

Fel lehet törni a Samsung telefonok képernyőzárját?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy S Advance telefonon levő, jelszavas képernyőzárat szeretnék feltörni, mert elállítódott jelszavam. Nincs valami olyan program, applikáció, amit gépről rátöltve fel lehet nyitni?? A telefon lenullázása nem jó, mert egy sms-re lenne gyorsan szükségem a telefonból. Gépre kötve nem lehet megtalálni a fájlok között a híváslistát, sms-eket?

2014. aug. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Inkább add vissza a gazdájának, ő majd kinyitja neked ha akarja.
2014. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj de izgi! Végre megkaparintottad fél órára a barátnőd telóját és gyorsan ki kéne kutatni az üzeneteit :) Majd tudósíts a fejleményekről!


(hogy ezek a k. képernyőzárak mindig elállítódnak :)))

2014. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Elállítódott, persze. Az csak úgy szokott magától átállítódni. Ha nem bízol meg a csajodba, beszélgess vele.
2014. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem,hogy hogy lehet a képernyőzárat elfelejteni amikor TE MAGAD állítottad be és gondolom egy nap nem csak egyszer oldod fel.Így jártál.Majd a telefon tulaja feloldja.
2014. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mekkora szégyen, hogy mindenki egyből azt hiszi a barátnőm után kémkedem. Ti lehet hogy ezt csináljátok, én nem. Egyébként nős vagyok és a 4 éves kisfiam az unokatesóival játszott a telefonon a hátam mögött. Előtte nem volt rajta zár, ők találták meg (és egyébként a háttérképet beleértve minden mást is). De kössz a segítséget, úgy gondoltam a családi állapotom nem igazán tartozik senkire. Az SMS azért kellett mert a Németországban levő nagybátyam bordatörést szenvedett és az orvosa számát küldték el nekem sms-ben. A híváslistáról meg a kórház kellett volna, hogy kikérhessem az adatait. De már megoldottam, de azért reméltem segíthettek. De akkor nem kell, még én vagyok a féltékeny pasi. Hát kössz mindenkinek.
2014. aug. 5. 19:45
 6/6 kilroy ***** válasza:
Persze! Factory reset :)
2014. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!