Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsapp? Szeretnem letolteni,...

Whatsapp? Szeretnem letolteni, de vannak bennem ketelyek. Peldaul az hogy akkor is ingyen kuldom az sms-t ha mobilnetem van? Lentebb tobb.

Figyelt kérdés
Plusz meg az hogy egyszer letoltottem es mikor a telefonszamomat kellett volna aktivalni akkor azt irta hogy az sms.ert szamolhatnak fel dijat.. Szamolnak? Es ha igen mennyit? Elore is koszonom a valaszokat.

2014. aug. 4. 08:27
 1/3 anonim válasza:
Igen mobilnettel is ingyenes :) nem tudom, h számolnak-e az elején fel díjat az sms-ért, mert előfietéses vagyok és nem tűnt fel.de nyugodtan töltsd le, én csak dícsérni tudom :) viszont ezen csak írni tudsz ingyen (legalábbis én úgy tudom), telefonálni nem, arra ott a viber :)
2014. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mobilnet sima net, csak a szolgáltatód adja. Mondjuk a vodánál 1-2 dolog le van tiltva, pl. skype, ahol olcsóbbam telefonálhatsz a szolgáltatód netjén, mint az ő telefonvonalán.
2014. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. A hivas nem erdekes csak az sms mert ingyen beszelunk parommal, de viszont inkabb sms-ezni szoktunk.:)
2014. aug. 4. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!