Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP -ről mik a...

Sony Xperia SP -ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

jó telefon? gyors? elfér rajta sok játék meg sok zene? Milyen képeket csinál az első meg a hátsó kamerája ?

Lehet rá sok alkalmazást tölteni?


Szeretnék venni egy telefon és erre gondoltam,de előtte jó lenne tudni mik a tapasztalatok vele kapcsolatban :)



2014. aug. 4. 12:49
 1/7 anonim válasza:
igen, elég jó telefon. gyorsaságával nem lesz gond, 2 hónapja megvan és egyszer sem fagyott le. az előlapi kamerája nem túl jó, a hátlapi viszont egész jó. hát igazából attól függ hány gb-be veszed. elfut rajta a fifa meg az összes nagyobb játék...:) és méég annyi h a képernyője egyszerűen hyönyőrű. vedd csak meg, én még nem bántam meg:) nagyon jó telefon.!!!!!!!!!
2014. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak mert ugye sokan mondják h android szar mert folyton lefagy :/ de akkor ez nem igaz ugye ?:)))
2014. aug. 4. 13:30
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Használd a keresőt, minden nap megkérdezik...
2014. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális használat mellett ha nem hibás akkor nem. Nekem is sp-m van, elégedett vagyok vele. A tárhely nem sok, de bővíthető.
2014. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

képzeld használtam a keresőt , de és minden nap ilyen nyomi választ adnak h "használd a keresőt minden nap megkérdezik"

sokra megyek vele...talán ha egyik kérdésnél normális válaszok érkeznének akkor nem tennék fel ennyiszer a kérdést "-.-

2014. aug. 4. 14:44
 6/7 A kérdező kommentje:
*-de
2014. aug. 4. 14:44
 7/7 Joell ***** válasza:
jo a dizajn mint a sony nal altalaban ,a kijelzo nem rossz,kamera zene rendben van,de nem jol optimalizalt..laggol es a procijat egy 1 magos is megveri..kb az u szintjen van..en hasznaltam..vegyes erzzesek voltak..most mar nem vennek..inkabb m2.bar m2 nem olyan jo kilyelzobe se kameraban...
2017. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!