Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mélyre lehet lemerülni...

Milyen mélyre lehet lemerülni a vízálló telefonnal?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z-ről lenne szó hogy medencébe esetleg lemerülni és vízalatti felvételeket készíteni milyen méllyen lehet

2014. aug. 4. 18:49
 1/3 Clairvoyant ***** válasza:
100%
Nagyjából 1, 1.5-m-ig vízálló, de ha nem akarod elveszíteni a telefonod, én nem kísérleteznék vele. TÖKÉLETESEN illeszkedő aljzatok, nulla sérülés az alap kritériuma ennek a minimális vízállósgnak, és ez bizony hamar elszáll Z-k esetén (úgy látod, hogy lezártad, és közben ez távol áll a valóságtól). Hidd el, túl sok telefont veszítettek már el a gazdáik az ilyen jellegű fotózásért.
2014. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem..köszönöm a válaszodat..;)
2014. aug. 4. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Provided that all ports and covers are firmly closed, the phone is (i) protected against low pressure jets of water from all practicable directions in compliance with IP 55; and/or (ii) can be kept under 1 metre of freshwater for up to 30 minutes in compliance with IP 57."

Forrás: Sony Xperia Z termékoldal ( [link] )


Szóval ELVILEG 1 méterig 30 másodpercre édesvízben, ha az összes port és burkolat rendesen zárva van - de mint az előző válaszoló utalt rá: én nem kockáztatnék.

2014. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!