Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet? Samsung Galaxy-m...

Mitől lehet? Samsung Galaxy-m van és a gond vele, hogy ha én hívok valakit vagy engem hívnak akkor nem hallom a másik felet csak ha bekapcsolom a kihangosítót, de úgy is nagyon halkan.

Figyelt kérdés
A hangszóróval nincs baj, mert az összes többi hang kitűnően működik, de ha hívást kezdeményezek már a búgást sem hallom csak a kihangosító használatakor.
2014. aug. 4. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.Nem tudom,viszont azt igen,hogy van a szomszédomnak egy Androidos telefonja,aminek teljesen működésképtelen a hangszórója.se a zenét,se kihangosított hívást nem hallja rajt.Ha a telefon jelez,hogy merül,akkor a hibaüzenettel megkapja a hangot,ami lejátszódik,ugyan azon a hangszórón,amin semmi más nem.

Ezek ilyen érthetetlen dolgok xdd

2014. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!