Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilnál törlesztő részlet...

T-Mobilnál törlesztő részlet van? Mert az oldalukon írja amikor rendelném.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan személy aki a t-mobilnál jártas telefon vásárlás ügyben?

Itt úgy értem, hogy telefont akarok majd venni és törlesztőrészletre, ez hogy megy? Mert venni akarok egy S3-t és nem akarom egybe kifizetni a 79 ezret, hanem úgy, hogy a törlesztő részlet 24 hónapra 3290 körül a havidíj meg 2700 körül van. És akkor úgy megoldható az a telefon vásárlás, hogy havonta küldik muternak a csekket, hogy neked a számlád xy volt, de fixen +ba fizetnem kell hozzá a 3290-t.

Meg ha én bemegyek az üzletbe és ha közlöm a személlyel ha én törlesztő részletre akarom venni iletve az xy csomagra akkor ő oda adja?



2014. aug. 4. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Két csekket szoktak küldeni, egyet a telefonról, egyet a készülék törlesztéséről. Nem tudom, milyen idős vagy, de részletre vásárláshoz 18-nak el kell múlnod, és jó eséllyel így is kauciót fognak kérni, amelyből majd az első pár hónap havidíját (esetleg törlesztését, ezt nem tudom) fogják levonogatni.
2014. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a rögtönzött válaszodat!


Nem múltam még el 18. Édesanyámmal fogok be menni és megvásárolni a készüléket.


Nyári munkákból és spórolásból már több éves vágyam egy telefont vásárolni és ezt tettem, mivel kolis leszek ezért kelleni fog nekem + nem akarok feleslegesen laptopot vinni amikor a kommunikációra teljesen meg fog felelni nekem a telefonkészülék.

2014. aug. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!