Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennek a menünek a neve és...

GAbO1254 kérdése:

Mennek a menünek a neve és hogy tudom a shortcut okat kicserélni? (android)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Sony xperia z1 et és ki szeretném cserélni shortcut okat a home gomb lenyomva társasakor megjelenő "menüben" a root hozzáférés nem gond,( a legutóbbi update ota valamiért root hozzáférésem van) kep:

[link]



2014. aug. 4. 23:12
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Ejha, ezt a gyorsmenüt még nem is láttam, most próbáltam ki először és bizony a 4.4.2-vel a Z-mre is rákerült. Keresem a hozzáférés lehetőségét, de eddig még én sem találtam meg.
2014. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
De alternatív kérdésként, gyári frissítéstől hogy a ködös viharba' lehet rootod?
2014. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Azért egy root checker appot dobjál fel és kérdezd meg azt, tényleg van-e rootod, mert nekem ez gyanús.

Ha nincs, akkor keress rá a towelroot appra, dobd fel a superSU-t a playről, towelroot futtat, újraindít és van root.

A gyorsmenü szerkesztéshez ennek viszont tutira semmi köze.

2014. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy hogy lett root jogom, de amikor leszedtem egy clean mestert akkor fel jött az üzenet, hogy "látom hogy rontott telefonod van, kapok hozzáférést?" üzenet, leszedtem egy root checker t és pozitív visszaélést adott. Aztán már szedtem is le a busy boxot meg superb t és egy avast ot a tűzfal miatt
2014. aug. 5. 20:27
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

:O

Ilyet még nem is hallottam. :)

Na mindegy, a gyorsmenü módosítását még mindig nem találom.

2014. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!