Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy samsung galaxy...

Jeremy81 kérdése:

Vettem egy samsung galaxy S3-as készüléket. Frissitettem rootoltam kezdőként (nem szidni) ok elindult a telefon. Elszállt az efs mappa tartalma. Azóta nicns imei számom, nem csatlakozik a hálózatra. Mit lehetne tenni? Szerviz? Help?

Figyelt kérdés
Illetve a képernyő közepén megjelenik egy 4x3cm kockában a telefon sok adata fekete alapon sárga betükkel? Életemben nem láttam még ilyet telefonon

2014. aug. 4. 23:40
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Az egész procedúra előtt az efs-ről csináltál biztonsági mentést? Mert akkor onnan visszaállítható (minden rootolási , függetlenítési, BL nyitási leíráshoz odaírják, hogy ezt szigorúan el kell menteni!).

Nos, ha nem, akkor kénytelen leszel egy szinttel magasabb guruhoz fordulni. Ezt egy sima odinos újrahúzással nem hiszem, hogy meg lehet oldani, de azért egy próbát megér.

2014. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!