Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így mennyibe kerülne?

Így mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, akkor már van platina kártyánk a telekomnál (ingyen jár az IPTV). Nézegettem az oldalukon a Sony Xperia Z2-t, és arra jutottam, hogy náluk vásárolnál meg. 8-10 ezer forintnál nem szeretnék havonta nagyobb havidíj at fizetni. Itt jön képbe a platina kártya. Elvileg van egy olyan csomag, ahol ezzel nem 15-6, hanem 10 ezer forint a csomag havidíja(+a készülék ha részletre veszem). Itt jön képbe a másik dolog: ha részletre veszem, mennyivel kerül többe?

Nem tudom hogy mennek ezek a részletfizetési dolgok, ezért kérem a segítségetek.


Azert szeretném szolgáltatónál venni, mert igy kényelmesebb a garancia ügyintézése. Nem kell ide meg oda kuldozgetni, csak be kell vinni a boltba, es ők aránylag hamar kicserélik. Még annyi, hogy eddig telenor os voltam, de az internet és a vezetékes telefon mindig a telekom tol jött.



2014. aug. 5. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem kerül többe, mert a lényeg nekik a hűségnyilatkozat aláírása.
2014. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért adják részletre mert cserébe aláíratnak veled hűségidőt, ezzel biztosítjá hogy tuti ne menj más szolgáltatóhoz mert ilyenkor a szerződéses idő előtt kötbért számítanak fel. Tehát ilyen esetben "vesznek" maguknak egy előfizetőt a részletért cserébe.

Gyakorlatilag nekik ez egy fillérbe se kerül, a szolgáltató csak továbbadja a forgalmazó termékét, nem az ő pénzük áll benne, így hülyék lennének kihagyni.

2014. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:
100%
#2: Nem csak részletfizetés esetén íratnak veled hűségszerződést.
2014. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!