Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a 3D nézetes autós...

Ezek a 3D nézetes autós játékok csak szerintem játszhatatlanok mobiltelefonon? Szerintem ezeket PC-re/laptopra/konzolra valók és nem mobiltelefonra.

Figyelt kérdés

Felraktam a telómra az Asphalt Adrenaline 6-ot teljes verzióban /mikor vettem a telefont, már akkor is rajta volt, de az csak a demója volt/, kipróbáltam, és ugyan szép meg elég modern, hogy ma már telefonon is elérhető ilyen. Grafikailag is nagyon szép ahhoz képest, hogy telefonról van szó. De az irányítás valami szörnyű. :S Nem tudom, ki találta ki, hogy érintőképernyős telefonnal autós játékos játszani, de nem volt százas, az biztos...


Lehet, hogy a Symbian-os verzió hibája, mert én azt töltöttem le, mivel Symbian van a telómon. Lehet, hogy az Androidos verziónál más a helyzet, de ami nekem van, az szörnyű. :S Egyszerűen nem lehet a kocsit az úton tartani... Ha kormányzok valamerre, akkor olyan érzékeny a kormányzás, hogy nekimegyek majdnem a falnak. Ha visszakormányzok, hogy ne menjek neki, akkor meg az ellentétes oldali falnak megyek neki. Szóval ide-oda csapódok a palánkok között, mint aki ittasan vezet... Képtelenség normálisa középen menni. Ha az úton jön szembe valaki, majdnem biztos, hogy neki fogok menni, mert olyan sz.r az irányítás. :SSS


Más is így van ezzel? Egyébként még mielőtt valaki azt mondaná, hogy béna vagyok: nem vagyok béna, ugyanis pár éve elég nagy gémer voltam, végigtoltam az összes Need for Speedet a 2006-os Carbonnal bezárólag /az utána jövő részek kimaradtak az életemből/, az első 2 FlatOutot, majdnem végigvittem az első 2 Carmageddont annak idején, ezen kívül volt még GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, Sports Car GT, F1 2002, Grand Prix 3, Grand Prix 4, IndyCar Series, Burnout Revenge és még néhány játék ezeken kívül.


Szóval eléggé benne voltam, elég sokat játszottam ezekkel. Igaz, ez mind PC-n volt, billentyűzettel, néha kormánnyal, illetve a Burnout Revenge PS2-n, kontrollerrel. És az ilyen stílusú játékokat szerintem ezekre is találták ki, nem telefonra. Esetleg, ha nyomógombos a telefon, akkor még talán-talán oké. De ez, hogy a telefon jobbra-balra forgatásával kell kanyarodni, tiszta gáz... Szerintem a mobiltelefonoknak meg kéne maradni az Angry Birds szintű játékoknál és nem tovább lépni, mert semmi értelme. Ennyi erővel akkor legyen már mobiltelefonra más stílus is /amik szintén a PC-k és a konzolok világában működnek igazán/: Half-Life, Duke Nukem, Doom, Serious Sam, GTA, Mafia, FIFA, Pro Evolution Soccer... Körülbelül ezek is ugyanilyen szinten játszhatatlanok lennének telón. Ráadásul egy FPS játék még konzolon is játszhatatlan, mert egyértelműen a billentyűzet + egér kombóra lett annak idején feltalálva ez a stílus... /Jó, maximum az első FPS-t, a Wolfensteint meg utána a Doomot volt elég csak billentyűzettel irányítani/


2014. aug. 5. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, még annyi, hogy az Asphalt 6-ban természetesen állítottam a kanyarodás érzékenységét minden irányba. Talán ha a legalacsonyabbon van, akkor úgy-ahogy jó, de szinte még az is élvezhetetlen. Közelébe nem ér az élmény egy PC-s, vagy konzolos játéknak...
2014. aug. 5. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes volt windows phoneon
2014. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem miért ilyen. :S
2014. aug. 5. 12:59
 4/4 anonim válasza:

hát én is elégedetlenkedem, de énmás ok miatt


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!