Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent? (Bővebben...

Ez mit jelent? (Bővebben lent) Tegnap vettem egy Lg GT500as telefont, előfizetéses, Echo díjcsomagos,1850Ft a Echo havidíja, ami teljes mértékben lebeszélhető, beszéltem vele vagy 3 percet, meg küldtem 1-2 smst.

Figyelt kérdés
Azt mondták úgy lehet lekérdezni a teljes egyenleget, hogy "nagy A" és ezt kell elküldeni a 1730-ra...el is küldtem, kb egy óra múlva jön a sms: " Az Ön aktuális egyenlege 2010.01.12. időpontban nettó 31Ft. A megadott adat tájékoztató jellegű, nem tartalmazza a havidíjakat, jóváírásokat.
2010. jan. 12. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami hiba volt a rfendszerbe. Én előfizumal voltam kíváncsi h eddig mennyit beszélte, és mikor elküldtem az sms-t pillanatok múlva jött a válasz úgyhogy valószínű valmi hiba lehet(ett)
2010. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó oké, de ez azt jelenti, hogy eddig úgymond az Echo díjcsomagból az 1850Ft-ból még csak 31Ftot "költöttem el"?

Bocsi az értetlenkedésért, de én hülye vagyok az előfizus telókhoz :S

2010. jan. 12. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti annyi van a telódon jelenleg
2010. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vagy 31 forinttal lépted tól az 1850 Forintot , Nem? Amúgy csak mondom hogy nagyon vigyázz Ezzel a nagy A-val mert nekem egy hónapba 600 forintomba került!
2010. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, biztos, hogy nem léptem túl, hát aznap vettük a telefont...

De ha ez a nagy A-s módszer nem jó, akkor hogyan tudom nyomon követni az épp aktuális számla egyenlegem?

2010. jan. 16. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!