Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone-nál ha le...

Windows phone-nál ha le akarok tölteni valamit az áruházból kéri jelenkezzek be a microsoft fiókba, de én gmailos vagyok. Akkor én nem tudok soha belépni?

Figyelt kérdés
mert nem akarok 1 másik fiókot is, én szeretem a gmailt :(
2014. aug. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz csinálni egy microsoftos fiókot, max nem használod, de nélküle nem fogsz tudni alkalmazásokat letölteni, nem fogsz tudni biztonsági menteni, nem fogsz tudni automatikusan fényképeket feltölteni, nem fogsz tudni skypeolni
2014. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Hotmail fiókot,utána úgyis be tudod állítani a fiókoknál a gmail-est.
2014. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nincs hotmail, outlook lett belőle.


Egyébként nincs skype-od vagy msn-ed

2014. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Az outlook.com-on 2 perc regelni egy fiókot, megkapod a szinkronizációs szolgáltatásokat, 15 GB tárhelyet.
2014. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinál neked a Microsoft új email címet hozzá, ha kéred. De szerintem a google email címeddel is tudsz regisztrálni.
2014. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!