Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap kaptam egy Iphone 5s-t...

Tegnap kaptam egy Iphone 5s-t és már meg is van hozzá a nano sim kártya, de ha behelyezem, majd bekapcsolom a telefont azt írja, hogy No Service, és a zároló képernyőn kívűl semmit se hoz be, mit tegyek?

Figyelt kérdés
(lehet, hogy nem kell kikapcsolni, mielőtt berakom? )

2014. aug. 5. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Lopjatok másikat.
2014. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
le van tiltva a telefon
2014. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oldd fel...ja, nem tudod a kódot? :D ilyen ez...
2014. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a sim kártyámat átírattuk nanoba, csak tudom..:)
2014. aug. 5. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
a zárolási képernyőt oldd fel, te nagyon egyszerű...utána fogja csak kérni a pin kódot...
2014. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem tudom feloldani, mert eltűnik a feloldás jel, ez a baj
2014. aug. 5. 20:17
 7/8 Zakathol ***** válasza:
Persze, mert lopott. Van egy levélnehezéked.
2014. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smittes ***** válasza:

Letiltott a készülék...(biztosan becsületes úton került hozzád, véletlenül sem lennél orgazda vagy ilyesmi)

Egyébként sajnos ezzel semmit sem tudsz tenni, bontsd szét, add el alkatrésznek vagy használd ajtótámaszak vagy vágódeszkának.

2014. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!