Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 nagyon belassul?

LG G3 nagyon belassul?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a telefon, de azt olvastam hogy van 1-2 rövidebb belassulása. Ez hosszú idő után növekszik, vagy megmaradnak a kis röccenések az oldalváltásokkor és játékok alatt? Samsung galaxy s advance-t akarok lecserélni g3-ra, mert a Samsungom 1 év után használhatatlan lett, úgy belassul. Ez előfordulhat a g3-nál is vagy ott csak meg-meg akad?

2014. aug. 5. 20:08
 1/9 EpicnessOnSquare ***** válasza:
38%
Én azt a két ms-nyi akadást elnézném a G3-nak.Ha az advance-odom kitkat futna, gyorsabb lenne ;)
2014. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Rosszabb nem nagyon lesz, de csúcskategóriás telefonon szerintem elfogadhatatlan az a kevés belassulás is, mint G3-on.

LG G3-ból a Snapdragon 805-ös változatot érdemes csak megvenni, a 801-nek kicsit sok a pixel.

2014. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

A 805-ös változat később fog jönni? Vagy lemaradtam valamiről?


A T-nél ráadásul azt mondták h csak 16/2 GB-os verziójuk van. Szerintem inkább legyen benne 3 GB RAM a QHD miatt.

2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smittes ***** válasza:
Előző te kicsit le vagy maradva. Lesz egy ráncfelvarrot verziója 3 GB RAM-al és egy Snap 805-össel. És szerintem egy ilyen kaliberű telefonnál a mikrolaggok is elfogadhatatlanak. Ha nekem 100+ ezer forintot kiadni telefonra, és "megengedné" magának ezeket a laggokat, én csak azért sem hagynám figyelmen kívül ha már ennyit elkértek érte. De szerintem a ráncfelvarrot verzió már jó lesz. Bár az LG azt nyilatkozta hogy a 2gb RAM-os eredeti G3-ra optimalizálták a rendszert, ami kicsit sántít a tények alapján.
2014. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A 805-ös változat később fog jönni?"


Koreában már kapható egy jó ideje, de egyébként igen, oda is kicsit később érkezet, mint a sima változat.


"Szerintem inkább legyen benne 3 GB RAM a QHD miatt."


3 GB RAM van benne, de nem mintha a QHD egy kicsit is befolyásolná a RAM-ot, köze sincs a felbontásnak az egészhez.


"De szerintem a ráncfelvarrot verzió már jó lesz."


Olvastam már róla teszteket, a 805-ös változat már tényleg jól sikerült. Ami a 801-es változatban szar volt, azt már itt sikerült kijavítani, és így ténylegesen az egyik legjobb készülékről beszélhetünk.


"Bár az LG azt nyilatkozta hogy a 2gb RAM-os eredeti G3-ra optimalizálták a rendszert, ami kicsit sántít a tények alapján."


Nem a RAM a kevés a 801-es verzióban sem, hanem maga a SoC a gyenge, egyszerűen kevés a Snapdragon 801 egy ekkora felbontáshoz.

2014. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

köszönöm az infókat

Ez mégegy dolog, amire majd oda kell figyelni vásárláskor.


(#3)

2014. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :) .
2014. aug. 7. 19:29
 8/9 anonim válasza:

LG G3-am van, és nem akkora probléma a "belassulás", mint ahogy azt a tesztelők lefestik. Épp hogy észrevehető, tényleg egy pillanatyni lassúságról van szó. Játék közben nem tapasztaltam lassulást, a NFS: Most Wanted akadás nélkül megy. A funkcionalitásából nem veszít a telefon, gyorsan meglehet szokni, és egyeltalán nem zavaró.



Tudom, késő válasz, de gondoltam valakinek még hasznos lehet.

2014. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Nekem is LG G3-am van. Az enyémen is csak ritka akadás van, az is alig észrevehető. Főleg mióta itt ki rá egy szoftver frissítés. A ráncfelvarrt LG G3 is fog egy idő után döcögni. Sajna ez van. Nem lehet egy telefon strapabíró évekig. Viszont ez a telefon brutális felhasználói élményt nyújt. :)
2014. aug. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!