Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy hard bricked (nemtom...

Van egy hard bricked (nemtom helyesen leírni magyarul) galaxy minim. Házilag helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
na szal ROMot tettem fel rá, de telepítés után nem kapcsolt be, és nem jött be se a download mód, se a recovery menü, és a töltést sem mutatta... a JIG es módszeren kívűl van más megoldás, hogy hogyan lehet helyrepofozni a telefon??

2014. aug. 7. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A minihez lehet kani egy ellenállást amit a miniusb-re kell dugni és előcsalogatható a download mod.
2014. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen ez a JIG-es módszer :) google képkeresőben látod a parasztos megoldást rá. kb 10forintból ujraélesztheted.
2014. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért írtam, hogy a JIGes megoldáson kívűl.. ismerem is a cuccot, össze is állítottam, csak nem akar működni.. ha lesz időm bemegyek a közeli városba, és veszek eredeti rendes bolti JIGet, de ha van rá más mód, akkor megcsinálnám itthon..
2014. aug. 7. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!