Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról valahogy le lehet...

Androidról valahogy le lehet pusztítani ezt a sok reklámot?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van hogy böngészés, youtube vagy játék közben tele teszi a képernyőt mindenféle börgomba, fogyókúra, szjáték meg fanövelő reklámokkal amiket muszáj végignézne úgy hogy engem NAGYON nem érdekelnek... Valahogy le lehet tiltani ezeket, mert sokszor már ketté tépném a telefont? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nagyon idegesít és tv-t is ezért nem szoktam nézni mert mindenhol csak reklámok vannak.

2014. aug. 7. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A böngészőnél alkalmazhatod az Adblock Plus programot.

Ingyenes játékok,programok ilyenek a fizetős nem.

2014. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rootolni kell, hozzá a készüléket és modosítani a host fájlt. De egy remek program, az AdAway megoldja. (magyar)
2014. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, root, és reklámblokkoló telepítése, ilyen egyszerű.


Viszont téged lehet nem érdekel a reklám, de a fejlesztőnek ebből van pénze (hisz ha ingyenes alkalmazást töltesz le, akkor mégis kitől kapna pénzt), és ha nincs pénz, akkor hanyagolni fogják a platformot, stb.

Szóval ha tetszik valami, azt vedd meg, ne legyél ingyenélő, de mivel mindent nem is lehet megvenni, meg sokminden nem is éri meg, ezért egy bizonyos fokig érthető a reklámblokkoló használata.

2014. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

új készüléket nem szeretnék rootolni így sajnos marad a szenedés :/

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi.

2014. aug. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!