Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520? Hamar tönkrem...

Nokia Lumia 520? Hamar tönkremegy? Fontos!

Figyelt kérdés

Új telót akarok venni, max ebben az árkategóriában, és nekem ez a legszimpibb. Eléggé zavar, hogy nincs benne vaku, de ennek ellenére is annyi jót hallottam róla, hogy elnézem.

De most a fülembe tették a bogarat, hogy nagyon hamar tönkremegy. Kicsit odaütöd, vége, meg magától is tönkremegy, minden baja lesz... Ezt csak pletyka szinten hallottam. Szerintetek??



2014. aug. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a pletykáknak hinni. Ennyi pénzért nagyon ügyes kis telefon, bár bizonyára te is olvastál már az utódjáról, a Lumia 630-ról.
2014. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telefonom van. Most tavasszal vettem. Lekopogom, de eddig teljesen hibátlanul működik. Minden oké vele. Ez az első okostelóm, igaz, idő kellett, hogy megszokjam, de megszerettem. :)
2014. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán olvastam a 630ról. Miért, van vele valami? :) Vagy csak azért írod, hogy inkább azt ajánlanád? Mert arra már nincs pénzem.
2014. aug. 7. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Hmmmmmm

"Kisit odaütöd vége" Hát, ez nem igaz. Eléggé nagyokat szokott repülni az enyém, semmi baja. Magától miért menne tönkre? Semmi baja nem lesz.

Egyébként tavasz óta van nálam, és teljesen megvagyok elégedve vele.

2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b95 ***** válasza:
100%

Néhány ember írta PH!-n, hogy a kijelzőjét kellett cserélni, de egyébként nem szokott vele gond lenni.

Mivel ebből a WP-s modellből adtak el a legtöbbet, így érthető, hogy több ember fogott ki hibás darabot.

2014. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!