Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen? Programot használnak...

Milyen? Programot használnak a telefonszervízesek? Ugyanis az xperia play-emről eltünt a android (os) és csak a kenel indul el.

Figyelt kérdés
Xperia play,Android,

2014. aug. 8. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aztám, és ha nem a Sony centerbe viszed, hanem egy GSM üzletbe, elkérnek ezért 3000 forintot. Én kérdeztem hogy milyen programmal csinálják, azt mondták van nekik egy különleges program minden telóhoz, kérdem SUS a neve? azt mondja igen, és mennyiért rakná újra a belassult telefonomat? azt mondja, 3500 forint, mondom neki, inkább azzal a programmal megcsinálom magamnak ingyen, mondja: nem olyan egyszerű azt, mondom neki ide meg oda kattintok és megvan, utánna csak lesett xD. F.@sz g...cik, kiverik az emberből a pénzt a semmiért.
2014. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi majd megpróbálom. Amúgy a haverom elvite szervizbe(miniGSM)és meg se tudták csinálni
2014. aug. 9. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor azik a GSM-esek nagyon tudtak valamit, de ne vidd el sehova, azzal a progival csináld meg amit linkelt a első válaszoló, 3000 forintot megspórolsz, nem mintha egy nagy összeg lenne, szerintem ha elfagyizod azt a 3000-ret többet ér. :P
2014. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül is igen am már elfagyiztam 1 hét alatt és.már jo a telom
2014. aug. 15. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod, néha jó hinni annak, aki ért a dologhoz, mások meg kötöszködnek hogy el akarjuk rontani a telóját meg ilyenek, de te nem tetted ezt, és jó lett a telefonod. ;)
2014. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha jo
2014. aug. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!