Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compact fehér...

Sony xperia z1 compact fehér vagy fekete színüt?

Figyelt kérdés
nem tudok dönteni nő vagyok és ezért is a fehér jobban tetszik viszont most nincs készleten és kitudja mikor érkezik és volt már fehér telefonom,imádtam viszont valószínű tokban lenne szilikonra gondoltam valami egyedi mintás szóval így nem sok jelentőségme van a színnek de a fekete is nagyon tetszik viszont azon nagyon látszik hogy ha össze van fogdosva ha esetleg ki vennem a tokból.Egyáltalán mondjuk ha mindig tokban lenne nem lesz baja a telefonnak?
2014. aug. 8. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos ez nehéz döntés, de szerintem feketében jobb, már csak a vakus probléma miatt is (vékony a hátlap, teríti a led fényét és fátyolos lesz a kép, ha sötétben fotózol). Fehérnél gyakran jelentkezik ez a probléma.
2014. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sok cikket elolvastam de erről nem találtam semmit =O de ez nálam fontos tény mert sokat fotóznék vele,köszönöm =)
2014. aug. 8. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!